Regulamin Ogólny
- Zdjęcia oraz imiona postaci nie mogą się powtarzać!
- Na blogu obowiązkowe jest posiadanie gmaila dzięki któremu będziecie w stanie samodzielnie dodawać opowiadania!
- Zdjęcia naszych postaci (oraz wszystkie inne jakie chcemy dodać na przykład do opowiadań) wybieramy z takich stron: Pexels, Pixabay czy Deviantart.
- Zdjęcia postaci są przerabiane przez administrację (nanosimy na zdjęcie imię kota, ewentualnie jego przezwisko i motto).
- Przekleństwa czy sceny 18+ mogą występować, ale pod warunkiem, że nie będzie ich wiele w opowiadaniu oraz muszą być ocenzurowane! Trzeba znać umiar! Opowiadanie w którym będzie zbyt dużo takowych treści może zostać usunięte przez administracje!
- Dorosły wilk ma rok.
- Zdjęcia wilków muszą być realne!
- Dołączając do bloga akceptujesz regulamin, nie ważne czy go przeczytałeś czy nie.
- Jeśli w opowiadaniu dodajesz jakieś zdjęcie to musisz podać jego autora!
- Użytkownicy muszą pisać jedno opowiadanie na tydzień.
- Starajcie się nie prowokować kłótni, a wszelkie problemy rozwiązywać w sposób pokojowy.
- Niemożliwe jest zabicie jakiegoś wilka bez zgody jego właściciela!
- Na napisanie pierwszego opowiadania masz jedenaście dni.
- Łamanie regulaminu będzie karane. W najgorszym wypadku możesz zostać usunięty z bloga.
- Zabronione jest pisanie opowiadań za kogoś!
- Jeżeli dzieje się w twoim życiu realnym coś ważnego i aktualnie naprawdę nie masz czasu na pisanie opowiadań to zgłoś swą nieobecność komuś z administracji!
- Użytkownicy mogą na początku mieć dwie postaci. Gdy napiszą obydwoma postaciami po 10 opowiadań mogą dodać kolejną.
- Na blogu będą robione co jakiś czas czystki w celu usunięcia postaci nieaktywnych i czasem będziecie musieli potwierdzić to, że jesteście dalej aktywni na przykład poprzez wysłanie administracji emaila.
- Po dołączeniu do bloga wasze postacie nikogo nie znają i z biegiem czasu dopiero poznają nowe wilki.
- Opowiadania muszą liczyć co najmniej 20 linijek (wchodzą w to dialogi).
- Aby stać się parą wymagane jest by wilki osób które chcą być ze sobą miały napisane do siebie 10 opowiadań. (Jedna i druga osoba musi mieć 10).
- Aby mieć szczenięta trzeba napisać 15 opowiadań (Ty i twój partner musicie mieć 15 opowiadań do siebie. Ty musisz mieć 15 opowiadań do twojego partnera a twój partner do ciebie).
- Ciąża trwa 1 realny dzień.
- Szczenięta mogą pisać opowiadania po osiągnięciu wieku 2 miesięcy (Czyli po czterech realnych dniach od urodzenia)
- Administracja może dokonywać zmian w regulaminie.
- Szczenięta stają się w 100% dorosłe gdy osiągną wiek jednego roku.
- Staraj się udzielać pomocy każdej osobie na blogu która tej pomocy potrzebuje.
- Szczenięta dorastają szybciej niż normalne wilki. (1 tydzień = 1 miesiąc) Po tym jak szczenięta mają już 4 miesiące to stają się prawie samodzielne (użytkownicy sterujący matką i ojcem tracą nad nimi kontrolę), jednak cały czas mieszkają z rodzicami. Ich profil trafia na stronę "Adopcje" i tam ktoś z bloga może takiego szczeniaka "adoptować", tak samo jak i jakaś nowa osoba zamiast tworzyć swoją postać może się wcielić w jakiegoś małego szczeniaka i pisać jako on opowiadania.
- Jeśli któryś z użytkowników którzy kierują matką lub ojcem chcą zatrzymać sobie jakiegoś szczeniaka i pisać jako on to również jest taka możliwość, jednak wcześniej należy powiadomić o tym administracje.
Regulamin Czatu
- Zakaz spamowania.
- Przekleństwa na czacie są dozwolone, ale muszą być one ocenzurowane.
- Czat nie jest miejscem na reklamy. Od tego jest strona "Współpraca".
- Na czacie czasem będzie się pojawiać osoba o nazwie "Administrator" lub "Moderator" i będzie ona zadawać wam proste pytania, czasem związane z naszym blogiem. Kto jako pierwszy poda poprawną odpowiedź może zdobyć kilka PD. Od 2 do 10.
- Jeśli złamiesz jakąś zasadę czatu to twój shout zostanie usunięty z czatu!
- Jeśli złamiesz kilkukrotnie jakąś zasadę czatu to zostaniesz zbanowany na określony czas.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz